• Magnetyczna obudowa ochronna dla DJI Action 2

Symbol: CP.OS.00000210.01
Brak towaru
99.00
99.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Paczkomaty InPost 12
DHL Punkty odbioru 12
Kurier InPost 14
Kurier DHL 16
Poczta Polska 16
Kurier InPost - Pobranie 18
Kurier DHL - Pobranie 20
DHL dostawa hurtowa 20
Dostępność Brak towaru
EAN 6941565928573


image

OPIS PRODUKTU

Oryginalna obudowa magnetyczna do kamery DJI Action 2 pomoże Ci zadbać o jej bezpieczeństwo, a także poprawić wydajność Twojego urządzenia. Obudowa chroni kamerę oraz dodatkowy moduł przed uszkodzeniem w trakcie użytkowania i transportu. Specjalna, polimerowa konstrukcja zapewnia dużą wytrzymałość, ale także doskonale wspomaga odprowadzanie ciepła z urządzenia, minimalizując efekt jego przegrzewania się. DJI Action 2 automatycznie wykryje obudowę po jej założeniu i aktywuje zaawansowaną kontrolę temperatury, która wydłuży czas nagrywania w niesprzyjających chłodzeniu warunkach. Magnetyczna obudowa składa się z dwóch części - jednej przeznaczonej dla kamery DJI Action 2, oraz drugiej, przeznaczonej dla modułu z ekranem dotykowym lub modułu z akumulatorem

UWAGA:

  • Zanim umieścisz kamerę w obudowie, dokładnie oczyść ją z wody i ewentualnych zanieczyszczeń, aby zapobiec korozji i późniejszym problemom z elektryką.
  • Zanim rozpoczniesz nagrywanie, upewnij się, że obudowa została poprawnie zamontowana. Nie zdejmuj magnetycznej obudowy, gdy kamera jest włączona.
  • Ze względu na lokalne przepisy prawne w niektórych regionach dostępne będą jedynie standardowe ustawienia: 48°C Auto-Stop Rec Temp.


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.