• Sposoby płatności

AKCEPTOWANE SPOSOBY PŁATNOŚCI: 

  • płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki
  • płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy: 
  1. ING Bank Śląski: 74 1050 1285 1000 0092 2759 0115
  2. mBank S.A.: 08 1140 2004 0000 3002 7871 1483
  • płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu PayU, Przelewy24
  • odroczony termin płatności - dostępny dla zweryfikowanych kontrachentów.

 

 TERMIN PŁATNOŚCI: 

  • w przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
  • w przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

 

Płatności PayU to szybkie, wygodne i bezpieczne płatności internetowe. PayU oferuję aż 143 kanałów płatności. Oferowane rozwiązanie płatnicze dostępne jest zarówno dla firm, jak też osób prywatnych posiadających rachunek bankowy, kartę kredytową lub debetową, aktualny adres e-mail i dostęp do Internetu poprzez komputer, laptop lub urządzenie mobilne. Jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet.

 lista-bankow.jpg

 

Płatności Przelwy24 - Przelewy bankowe stanowią 80-90% płatności online realizowanych w polskim e-commerce. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, serwis Przelewy24 gwarantuje
w pełni automatyczną obsługę 286 banków, co stanowi obecnie najszerszą ofertę na polskim rynku e-płatności.

flaga-wszystkie-metody.png